Dla dentysty

Czym jest nowa era stomatologii cyfrowej?

W ciągu ostatnich kilku dekad nowe technologie szybko się rozwinęły, rewolucjonizując świat i nasze codzienne życie. Od smartfonów po samochody, cyfrowa rewolucja znacznie wzbogaciła sposób naszego życia. Postępy te mają również głęboki wpływ na opiekę zdrowotną, a stomatologia nie jest tu wyjątkiem.

Obecnie znajdujemy się w nowej erze stomatologii cyfrowej. Wprowadzenie nowych urządzeń cyfrowych i oprogramowania do obróbki, a także estetycznych materiałów i potężnych narzędzi produkcyjnych, zasadniczo zmienia stomatologię. Pojawienie się skanerów wewnątrzustnych 3D zmienia stomatologię szturmem.

Zmiany poprawiły ogólne doświadczenia zarówno stomatologów, jak i pacjentów, podnosząc poziom usług i opieki w sposób, jakiego nigdy wcześniej sobie nie wyobrażaliśmy. Obecnie coraz więcej klinik i laboratoriów stomatologicznych zdaje sobie sprawę z tego, jak ważne jest przejście na technologię cyfrową. Ostatecznie te praktyki, które przyjmą cyfryzację, zyskają znaczne korzyści pod względem jakości wyników, kosztów i oszczędności czasu.

SmileUniverse wykorzystuje najnowocześniejszy sprzęt oraz najlepszą technologię dostępną na rynku w celu przygotowania nakładek ortodontycznych typu aligner z największą precyzją i najlepszą jakością. Najważniejsze dla nas są:

  • Bezpieczeństwo i komfort pacjentów podczas leczenia nakładkami
  • Jakość wykonanych produktów
  • Osiągniecie celu pacjenta – piękniejszy uśmiech

#aligner #dentallab #digitaldentallab #digital #3d #cad #cam #smile #smilewithwsmileuniverse #polska #polskaprodukcja #jakosc #cel #bezpieczenstwo #superefekty #wow

Ten komunikat SmileUniverse przeznaczony jest dla profesjonalistów z branży dentystycznej. Nakładki prostujące zęby SmileUniverse są dostępne tylko u Twojego dentysty lub ortodonty. Tylko dentysta może zagwarantować poprawny proces leczenia. #smile #smileuniverse #ortodoncja #aligners #ortodoncja #aligner #nakladka #3d #laboratorium3D #laboratoriumcyfrowe #skaner #dentysta #polska #polskaprodukcja #technologia.

Aparat nakładowy może nie być odpowiedni dla każdego Pacjenta. Nakładki ortodontyczne można stosować tylko po diagnostyce lekarza dentysty i pod jego nadzorem.

Zobacz inne posty

Czym jest aligner? Leczenie nakładkami clear aligner

Czytaj więcej

Alignery zyskały ogromną popularność w Polsce

Czytaj więcej
Ikona list

Zapisz się do newslettera

Otrzymuj informacje o najnowszych promocjach